Politika

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi için son kulisler! İşte bakanların listesi

Yeni Bakanlar Kurulu için Beştepe'den gelecek karar bekleniyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklaması beklenen yeni liste için son kulisler de paylaşıldı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi için son kulisler! İşte bakanların listesi
03-06-2023 15:14
Google News

Cumhurbaşkanlığı seçiminin tamamlanmasının ardından gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak yeni kabineye çevrildi. Yeni Bakanlar Kurulu’na kimlerin geleceği ise büyük merak konusu. 

İşte son kulislerden gelen kesin olmayan liste:

Dışişleri Bakanlığı - Hakan Fidan Adalet Bakanlığı - Bülent Turanİçişleri Bakanlığı - Ali YerlikayaEnerji Bakanlığı - Alparslan BayraktarMaliye Bakanlığı - Mehmet ŞimşekSanayi ve Teknoloji Bakanlığı - Mehmet Fatih KacırTicaret Bakanlığı - Lütfi Elvan veya Erdoğan ÖzegenÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Uğur İbrahim AltaySağlık Bakanı - Fahrettin KocaKültür ve Turizm Bakanlığı - Mehmet Nuri ErsoySpor Bakanlığı - Abdullah Eren veya Osman Aşkın BakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - Kübra Güran YiğitbaşıTarım ve Orman Bakanlığı - İbrahim YumaklıMilli Savunma Bakanlığı - Yaşar GülerÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı - Cevdet YılmazMİT Başkanı - İbrahim KalınMerkez Bankası Başkanı - Hafize Gaye Erkan

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - Akif Çağatay Kılıç


Editor : Eshahaber
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ