USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

IQ'nuzu belirleyecek zeka testi: 21 saniyede soru işareti yerine hangi sayının geleceğini bulun

Zeka testi ile kendinizi kanıtlayabilir ve IQ'nuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Sadece yüksek zekaya sahip insanlar 21 saniyede doğru yöntemi bularak sonuca ulaşabiliyor. Kendinize güveniyorsanız o zaman zeka testini çözmeye çalışın.

IQ'nuzu belirleyecek zeka testi: 21 saniyede soru işareti yerine hangi sayının geleceğini bulun
02-02-2023 13:22
Google News

Bu zeka testinde verilen değerlerden hareket ederek doğru sonuca ulaşmanız gerekmektedir. Böyle zihin bulmacalarında problemi doğru analiz edip mantıksal akıl yürütme becerileriniz ile cevaba ulaşmalısınız. Dikkat, bu testi 21 saniyede yalnızca üstün zekalılar çözebiliyor!

Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?Dikkat gerektiren zeka testi: 5 saniyede bulabilecek kadar kendinize güveniyor musunuz?

YALNIZCA ÜSTÜN ZEKALILAR YAPABİLİYOR

Zeka testlerinde cevap bazen gözünüzün önünde olurken bazen de verilen ipuçlarından yola çıkarak sonuca ulaşmanız gerekmektedir. Soru işaretinin yerine gelebilecek sayıyı bulurken analitik ve mantıksal akıl yürütme yapmalısınız. Hazırlanan görselde ne demek istediğini ve ipuçlarının ne olduğunu anlamalısınız.

Bu kişilik testi çok konuşulacak! Odalarınızın rengi aslında kişiliğinizi tanımlıyor, daha önce buradan hiç bakmadınızBu kişilik testi çok konuşulacak! Odalarınızın rengi aslında kişiliğinizi tanımlıyor, daha önce buradan hiç bakmadınız

DOĞRU ANALİZ İLE CEVAP ÇOK KOLAY

Yumurta akı ve sarılarının her biri bir sayı ile  işaretlenmiştir. Buradaki görevde aslında yumurta akı ve sarıları için verilen sayıların neyi ifade ettiğini çözmekten geçiyor. Doğru analiz yapıldığında sonuç hiç de zor olmayacak. Cevap görseline bakmadan önce bulduğunuz sayıdan emin olun.